Filtry


Noże taktyczne


Gdy nie ma miejsca na błąd, podczas akcji ratunkowej czy na polu bitwy - wytrzymałe i niezawodne noże taktyczne BUCK zaprojektowane tak, aby sprostać każdym wyzwaniom. Oksydowane, różnych rozmiarów i długości ostrza taktyczne od lat w naszej ofercie, co sezon wzbogacane i urozmaicane nowymi, jeszcze doskonalszymi modelami. Dożywotnia gwarancja, precyzja wykonania, niepodważalna niezawodność i solidność to niezaprzeczalne atuty nozy BUCK

Lekkie, wytrzymałe, niezwykle ostre, niezawodne, kompaktowe, świetnie leżące w ręce - to tylko część atrybutów, które charakteryzują oferowane noże taktyczne. Będą one przydatne w wielu sytuacjach - m.in. w polowaniach, ćwiczeniach czy w akcjach ratowniczych. Ostrza nadają się do ciężkich prac, np. cięcia lub przebijania rozmaitych materiałów.

Wszystkie noże taktyczne posiadają specjalne, wytrzymałe kabury pozwalające na szybkie ich schowanie lub wyciągnięcie. Mamy w ofercie zarówno większe ostrza, jak i kilkucentymetrowe, które można łatwo złożyć lub nadadzą się do wieszania na szyi.Od ponad 100 lat wykuwamy najwyższej jakości narzędzia - gwarantujemy ich dożywotnią trwałość, przy odpowiednim użytkowaniu i konserwacji. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz ostrze, które sprawdzi się w każdej sytuacji.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów